Tag - Vransira

Lajme

Moti sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm i përcjellur me riga shiu të intensitetit mesatar dhe me shkarkime rrufesh, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i përcjellur me shi, shkrian Plot Shnetë. Sipas njoftimit të IHMK, temperaturat minimale do të lëvizin...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbaj mot  kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, shkruan Plot Shnetë. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje shiu dhe...

Lajme

Moti sot

Dita e enjte do të shoqërohet me mot jostabil, i vranët dhe me reshje shiu të intensitetit të dobëd deri mesatar, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat minimale do...

Lajme

Moti sot

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, shkruan Plot Shnetë. Kjo situatë e parashikuar...

Lajme

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët, por edhe rrezet e diellit nuk do të mungojnë, shkruan Plot...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat herë–herë parashihen të shoqërohen me reshje shiu të intensitetit të dobët...

Lajme

Moti sot

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, shkruan Plot Shnetë. Kjo situatë e parashikuar...

Lajme

Moti sot

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, shkruan Plot Shnetë. Kjo situatë e parashikuar...