Tag - Temperaturat

Lajme

Moti sot

Dita e diele do të shoqërohet me mot kryesisht me diell por i ftohtë, transmeton Plot Shnetë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat...

Lajme

Moti sot

Sot pritet të mbajë mot relativisht i ngrohtë dhe me diell, transmeton Plot Shnetë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të...