Tag - Reshje

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë priten kushte tjera meteorologjike, pasi që vendi ynë do të përfshihet nga vranësirat e dendura të cilat parashihen të përcjellën me riga...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm i përcjellur me riga shiu të intensitetit mesatar dhe me shkarkime rrufesh, shkruan Plot Shnetë. Sipas...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i përcjellur me shi, shkrian Plot Shnetë. Sipas njoftimit të IHMK, temperaturat minimale do të lëvizin...

Lajme

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot parashikohet të ketë reshje shiu, të shoqëruara me shkarkime rrufesh, shkruan Plot Shnetë. Në fushat...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat herë–herë parashihen të shoqërohen me reshje shiu të intensitetit të dobët...

Lajme

Moti sot

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, shkruan Plot Shnetë. Kjo situatë e parashikuar...

Lajme

Moti sot

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, shkruan Plot Shnetë. Kjo situatë e parashikuar...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2 deri 8 gradë Celsius...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët e me intervale diell ndërsa në vendet malore mund të ketë riga të dobëta shiu, shkruan Plot Shnetë. Sipas...