Tag - Ngrica

Lajme

Parashikimi ditor i motit

Java e tretë e muajit shkurt fillon me mot të ftohët dhe me vranësira të shpërndara, shkruan Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, transmeton Plot Shnetë...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot i vranët dhe herë pas here me reshje bore, transmeton Plot Shnetë. Sipas të dhënave te Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës...