Tag - Moti

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, shkruan Plot Shnetë. Përshkak të rënies së temperaturave minimale, të hënën në mëngjes...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, shkruan Plot Shentë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe herë pas here me shi, shkruan Plot Shnetë. Sipas njoftimit të IHMK-së, temperaturat maksimale do të...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira, shkruan Plot Shnetë. Mëngjesi do të jetë me mjegull, gjatë ditës do të ketë diell ndërsa në mbrëmje do të shtohen...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, shkruan Plot Shnetë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të shpërndara, shkruan Plot Shnetë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat maksimale do...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot relativisht i qetë.Në mëngjes, nëpër ultësira parashihet të ketë mjegull, si pasojë rënieve të temperaturave minimale...