Tag - Moti Sot

Lajme

Moti sot

Mot me shi dhe temperatura të ulëta do të vijoj të mbajë edhe sot. Në viset e larta parashihet të bie borë, derisa në viset e ulëta parashihet të bie shi dhe...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell, mëngjesi do të jetë relativisht i freskët. Nëpër ultësira ka mundësi të ketë mjegull të radiacionit,shkruan Plot Shnetë...

Lajme

Parashikimi i motit

Sot do do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga lokale shiu, po në këtë ditë edhe zyrtarisht futemi në stinën e vjeshtës astronomike dhe me...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, shkruan Plot Shnetë. Minimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 12-15 gradë Celsius...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe me vapë, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, shkruan Plot Shnetë.   Temperaturat  do të jenë pothuaj konstante në të dy vlerat ekstreme...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe jo aq nxehtë, në mëngjes më freskët, pasdite me zhvillime të vranësirave lokale, e në mbrëmje sërish...

Lajme

Moti sot

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i nxehtë, kurse temperaturat do të shkojnë deri në 37 gradë Celsius. Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të...