Tag - Mengjes

Shnetë

3 pijet e mëngjesit

Niseni ditën me një nga këto lëngje që t’ju shkojë dita mbarë dhe të jetoni më gjatë. Çaji Një studim i publikuar në revistën Annals of Epidemiology sugjeron...

Receta

Receta/Petulla me banane

Përbërësit: 2 banane 2 vezë vanilje mjaltë tërshërë pluhur gjalpë Përgatitja: Në një ene shtypim fillimisht bananet. Shtojmë vezët dhe i përziejmë mirë, më pas...