Tag - Kumbulla

Receta

Komposto kumbulle pa konservues

Nuk ka ëmbëlsirë më të mirë dimërore! Përbërësit: – 2 kg kumbulla; – sheqer; – ujë. Përgatitja: Pastroni kumbullat nga bishtat dhe lajini, pastaj vendosini në...