Tag - Ftohti

Lajme

Parashikimi ditor i motit

Java e tretë e muajit shkurt fillon me mot të ftohët dhe me vranësira të shpërndara, shkruan Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, transmeton Plot Shnetë...