Tag - Ftoht

Lajme

Moti sot

Dita e diele do të shoqërohet me mot kryesisht me diell por i ftohtë, transmeton Plot Shnetë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat...

Lajme

Moti Sot

Sot në vendin tonë pritet të mbaj mot pjesërisht i vranët dhe i ftohtë, transmeton Plot Shnetë. Sipas Prishtina Wather në mëngjes temeratuat do të jenë të...