Tag - Diell

Lajme

Sot, mot me diell

Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të mbaj mot kryesisht me diell dhe shumë ngrohtë. Temperaturat minimale shënojnë rritje nga 11 gradë celsius deri në 27...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbaj mot  kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë...

Lajme

Moti sot

Java fillon me mot relativisht të qetë, me diell dhe temperatura tipike pranverore, shkruan Plot Shnetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12...

Lajme

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët, por edhe rrezet e diellit nuk do të mungojnë, shkruan Plot...

Lajme

Moti sot

Të enjten do të mbajë mot kryesisht i qetë dhe me diell. Prezenca e vranësirave mund të jetë vetëm përgjatë viseve malore, por reshje shiu nuk parashihen...

Lajme

Moti sot

Këtë  të dielë do të mbajë mot me diell dhe vranësira, shkruan Plot Shnetë. Sipas të dhënave të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale...

Lajme

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me diell, shkruan Plot Shnetë. Sipas të dhënave të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat...