Tag - Bore

Lajme

Moti sot

Mot me shi dhe temperatura të ulëta do të vijoj të mbajë edhe sot. Në viset e larta parashihet të bie borë, derisa në viset e ulëta parashihet të bie shi dhe...

Lajme

Moti sot

Sot do të mbajë mot i vranët dhe herë pas here me reshje bore, transmeton Plot Shnetë. Sipas të dhënave te Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës...

Lajme

Moti Sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore, transmeton Plot Shnetë. Masat e ajrit me...