Lajme

Mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se situatë e njëjtë me motin do të mbizotëroj edhe në javën e dytë të shtatorit, shkruan Plot Shnetë.

Gjatë ditës së sotme do të vazhdojnë riga të intensitetit të dobët të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes.

 

Etiketat
Plot Shnetë

Plot Shnetë

Komento

Kliko këtu për të komentuar