Deserte

Kek i butë kaq i shijshëm/ Si ta përgatisni thjesht fare në shtëpi vetëm me 3 përbërës

Një kek i butë porsi sfungjer dhe me një aromë të ëmbël mund të jetë zgjidhja perfekte për çdo vakt të ditës.

Mund ta përgatisni fare lehtë dhe pa shumë shpenzime, pasi kërkon vetëm tre përbërës.

Përbërësit

3 vezë

110 g sheqer

110 g miell misri

Etiketat