Sport

​Mbyllet pjesa e parë, Kosova në disavantazh ndaj Suedisë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Suedisë dhe Kosovës e cila po zhvillohet në stadiumin “Friend Arena” në Suedi.

“Dardanët” janë duke pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 që nga minuta e 29’ kur mesfushori Forsberg shënoi nga pika e bardhë.

Brenda pjesës së parë Kosova ka marr tre kartonë të verdhe pasi janë ndëshkuar Hadërgjonaj, Aliti dhe Loshaj./21media/

Plot Shnetë

Plot Shnetë

Komento

Kliko këtu për të komentuar